Yol yok oldu! Depremin merkezinden korkunç görüntü

Yol yok oldu! Depremin merkezinden korkunç görüntü

Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem 10 ilde binlerce kişinin hayatını kaybedip, yaralanmasına neden oldu. Binlerce binanın yıkıldığı depremin büyüklüğünü gösteren görüntüler ise gelmeye devam ediyor.

YOL YERLE BİR OLDU

İlk depremin merkez üssü Pazarcık ilçesi sınırlarında yer alan Adıyaman-Şanlıurfa-Gaziantep Otoyolu’nun üzerinden geçen Köşeli köyünün de yolu yerle bir oldu.

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER

Yolda ve çevresindeki arazide oluşan devasa çatlaklar depremin büyüklüğünü bir kez daha gösterdi. Bölge dron ile havadan görüntülendi.

Haber Detay Görsel Slider

ANTAKYA’DA DEV ÇUKURLAR

Türkiye’yi sarsan deprem sonrası Antakya Demirköprü karayolunda depremin etkisiyle yarıklar oluşurken, dev çukurlar havadan drone ile görüntülendi. Yolun son hali ise görenleri şoke etti.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkez üst olarak meydana gelen depremler sonrasında Antakya Demirköprü karayolunda büyük hasara yol açtı. Reyhanlı-Demirköprü dönüş yönü ulaşıma kapandı. Yol büyük hasar alırken, hasarın boyutu havadan görüntülendi.

İlginizi Çekebilir

Yardım malzemesi getirmek için Hataya gelen vatandaş ise gördükleri manzara karşısında şoke oldu. Yolun o halini görüp video çekmek için inen Batuhan Yıldırım, “Biz yardım etmek amacı ile buraya gelmiştik. Kırıkhan’a gidiyoruz, burayı sosyal medyada görmüştük, şimdi denk gelince baktık. Gerçekten çok kötü olmuş.” ifadelerini kullandı.

8 metrelik atım! ‘6 büyüklüğünde artış şokları maalesef yaşayacağız’ 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde 7. gün! İşte bölgede son durum…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes