Hasan Can Kaya’dan depremzede çocuklara anlamlı yardım

Hasan Can Kaya'dan depremzede çocuklara anlamlı yardım

AFAD, 6 Şubat Pazartesi günü saat 04.17’de Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7.7 büyüklüğünde deprem olduğunu duyurdu. Aynı gün Elbistan’da da saat 13.24’te 7.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 10 ilde yıkıma yol açan depremde arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Türkiye’yi hüzne boğan deprem sonrası ünlü isimler de tek yürek oldu.

250 BİN TL BAĞIŞ

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, 10 ilimizde yıkıma yol açan deprem sonrası afet bölgesindeki ihtiyaçlar için kullanılmak üzere Hasan Can Kaya tarafından 250 bin TL bağış yapıldığını açıklamıştı.

“GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR”

Haluk Levent’in tweetini alıntılayan ünlü isim, “Arkadaşlar gün birlik günüdür. Bu ve bunun gibi bağışlar haricinde, 10 depremzede çocuğun hayat boyu eğitim masrafını üstlendik. Ayrıca Konuşanlar’daki bağışların ve bilet gelirlerinin tamamı uzun bir süre sadece deprem yakınlarına aktarılacaktır” açıklamasını yaptı.

KONUŞANLAR TEKNİK EKİBİ DE SAHADA

Sosyal medyada bir paylaşım daha yapan Hasan Can Kaya, “Ek olarak Konuşanlar teknik ekibinden arkadaşlarımız ilk günden beri sahada depremzede yakınlarına destek olmaktadır. Yaralananlar da, yarayı sarmaya çalışanlar da bizdendir” ifadelerini kullandı. Demet Özdemir’den mesaj: Hep burada olacağım, Orhan Aydın’ın enkaz altında kalan kızı Eylem’den acı haber!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes