En yardımsever burçlar! Empati duyguları çok yüksek

En yardımsever burçlar! Empati duyguları çok yüksek

Empati duygusu gelişmiş olan insanların çevresindeki herkese karşı çok duyarlı olur. Yardım etmeyi çok severler. Kimsenin sıkıntısını görmezden gelemezler. Başkalarının sorunlarını derinden hissettikleri için herkese bir çözüm yolu bulmaya çalışırlar. Astrolojide de yardımsever olmasıyla dikkat çeken burçlar var. Peki, en yardımsever burç hangisidir?

Astrolojideki bazı burçların empati duyguları çok gelişmiş olur. Bu özellikleri ile çevresindeki her insanın sorunlarıyla ilgilenirler ve çözüm bulmaya çalışırlar.

Herkesin mutlu olması için ellerinden geleni yaparlar. Astrolojideki en yardımsever burçları Posta.com.tr okurları için derledik.

BALIK BURCU

Balık burçları insanlara “hayır” demekten hiç hoşlanmaz. Gerek özel gerekse iş yaşamında hep ince ruhlu davranır.

Balık burçları sürekli fedakarlık yaparak çevrelerine destek olmaya çalışır. Üstün sezgileri sayesinde herkesin sorunlarını çözmeye çalışır.

Balıklar, Zodyak’ın en vefalı burçlarındandır. Hem maddi hem de manevi anlamda zor durumda olan birini gördüklerinde bir şeyler yapmadan rahat edemezler.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları çok vicdanlıdır. Yengeç burçlarını kalplerinin sesini çok dinler. Anaç yapısı sebebiyle yakınlarına ve sevdiklerine karşı hep koruyucu tavırla yaklaşır. Yengeç burçları sevmeye ve sevilmeye çok düşkündür

Sevdikleri her insan için ellerinden gelenin fazlasını yaparlar. Özellikle çocukları için yapmayacakları şey yoktur. Öte yandan çevrelerindeki insanlara karşı da duyarlıdır.

BAŞAK BURCU

Başak burçları genellikle etrafındaki herkese faydalı olmayı ister. Bunun içinde elinden geleni yapar. Kendilerini de eleştiren bir tarafları olduğu için mümkün olduğunca mükemmel bir insan olmaya özen gösterirler.

Başak burçları yakınlarındaki insanların sorunlarını çözmek için elinden geleni yapar. Sorumluluktan kaçmadıkları gibi disiplinli ve çalışkan özellikleri sayesinde başkaları için görevler üstlenirler.

TERAZİ BURCU

Terazi burçlarının adalet ve merhamet duygusu çok gelişmiştir. Terazi burcu bu sebeple çevresindeki insanlara yardım etmeyi adeta bir görev olarak görür.

Herkesin yardımına koşarlar. Yumuşak kalpleri ile herkese kucak açarlar. Terazi burçları insanlarla güzel ilişkiler kurar ve yakınlık gösterir. En yardımsever burçlardan biri olarak bilinir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes