Demet Özdemir’den mesaj: Hep burada olacağım

Demet Özdemir'den mesaj: Hep burada olacağım

6 Şubat saat 4.17’de, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin şiddeti Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’ı da sarstı.

AFAD, ardından 13.24 sıralarında 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede 7.6 büyüklüğünde bir depremin daha meydana geldiğini duyurdu.

Haluk Levent deprem bölgesi için projelerini açıkladı!

ÜNLÜ İSİMLER TEK YÜREK

Ünlü isimler Türkiye’yi yasa boğan depremde tek yürek olarak, can kaybının arttığı bölgeye yardım ulaştırmak ve depremzedelerin sesini duyurmak için kolları sıvadı.

Oyuncu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı depremde hayatını kaybetti

YARDIM ÇALIŞMALARINDA YER ALIYOR

Depremin ilk gününden beri yardım toplama çalışmalarında yer alan isimlerden biri de Demet Özdemir oldu. Özdemir, arkadaşı İbrahim Büyükak ile birlikte sık sık kamera karşısına geçerek takipçilerinden destek istedi. Oyuncu, ayrıca kendisine gelen mesajları da takipçilerine duyuruyor.

“SABIR DİLİYORUM”

Özdemir, son olarak ise sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Ünlü isim, Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

“YARDIMLARIMIZI SÜREKLİ HALE GETİRMEYİ BAŞARMALIYIZ”

Sözlerine, “Bir an önce toplanıp yardımlarımızı sürekli hale getirmeyi başarmalıyız” diyen Özdemir; “Hep buradayız, hep burada olacağım” diye ekledi.

Ünlü isimlerin deprem bölgesine bağışları devam ediyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes