Demet Akalın, depremzedeler için uzun süre sessiz kalan Serenay Sarıkaya’ya yüklendi

Türkiye'yi sarsan deprem felaketinde yardım kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Ünlü isimler de deprem bölgesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bazı isimlerin sessizliği ise tepkilere neden oldu. Oyuncu Serenay Sarıkaya da tepki çeken isimlerden biriydi. Serenay Sarıkaya, günler sonra gelen yardımı sebebiyle bazılarının eleştirisine maruz kaldı. En büyük tepkilerden birini de Demet Akalın verdi. Demet Akalın, Serenay Sarıkaya'ya ağır yüklendi.

Türkiye’yi sarsan deprem felaketinde yardım kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Ünlü isimler de deprem bölgesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bazı isimlerin sessizliği ise tepkilere neden oldu. Oyuncu Serenay Sarıkaya da tepki çeken isimlerden biriydi. Serenay Sarıkaya, günler sonra gelen yardımı sebebiyle bazılarının eleştirisine maruz kaldı. En büyük tepkilerden birini de Demet Akalın verdi. Demet Akalın, Serenay Sarıkaya’ya ağır yüklendi.

6 Şubat’ta deprem felaketiyle sarsılan Türkiye, tek yürek oldu.

Ünlü isimlerin yardım ve destek paylaşımları ile iyice kenetlenen 81 ilde harekete geçildi.

Serenay Sarıkaya ise sessizliği ile dikkat çekerken eleştirilerin hedefi oldu.

Instagram hesabından açıklamada bulunan Sarıkaya, ”Acı büyük olunca öfke de büyük oluyor. Anlıyorum” sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

Hemen ardından Yenikapı’daki Deprem Yardım Merkezi’nde görüntülenen Serenay Sarıkaya’nın o anları sosyal medyada paylaşıldı.

Kayıtsız kalamayan Demet Akalın ise ünlü oyuncuyu samimi bulmadı.

Akalın, ünlü oyuncuya ”Çok erken oldu ya! Fönü de güzel Allah’tan. Bu kızdan bu kadar soğuyacağımı söyleseler inanmazdım…” ifadelerini kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes