Canlı yayında sarsıntı… Artçı deprem hasar alan bina da yıkılma riskine neden oldu! Ekipler enkazdaki çalışmalarını durdurdu

Canlı yayında sarsıntı... Artçı deprem hasar alan bina da yıkılma riskine neden oldu! Ekipler enkazdaki çalışmalarını durdurdu

CNN Türk canlı yayınında yürekleri ağza getiren anlar yaşandı. Fulya Öztürk’ün Kahramanmaraş’ta enkaz çalışmalarını takip ettiği anda önceki iki büyük depremde hasar alan ancak yıkılmayan çok katlı bir bina 4.6 büyüklüğündeki artçı depremin ardından binada yıkılma tehlikesine neden oldu.

Canlı yayında deprem kurtarma çalışmalarında yaşanan artçı depremin ardından 10 katlı bir bina yakılma tehlikesi yaşandı. Fulya Öztürk’ün CNN Türk canlı yayınında panik anları yaşandı. Kahramanmaraş’ta iki depremde de hasar alan ancak yıkılmayan çok katlı bir bina için ekiplerin gün içerisinde de çok fazla uyarı yaptığı öğrenildi.

Kurtarma çalışmalarının hemen yanında bulunan bina ekiplerin enkaz çalışmalarını etkiledi. Hasar alan binanın yanındaki enzakda çalışmalar devam ederken olan son artçı depremle bölge boşaltılmaya başlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes