Lamborghini Aventador Halefi’nin yeni casus görüntüleri geldi

2023 Lamborghini Aventador Halefi Casus Fotoğrafları (Motor1.com okuyucularından)

Bu görüntüler Motor1.com takipçilerinden geliyor.

Motor1.com okuyucuları, testlerine tam gaz devam eden Lamborghini Aventador halefinin casus fotoğraflarını çektiler ve tarafımıza ilettiler. Üretim gövdesi ile yollara çıktığını düşündüğümüz V12 hibrit süper otomobil, İtalya’nın Lecce sokaklarında kendisini gösterdi.

Geçtiğimiz aylarda kendisine dair casus fotoğraflarını sıkça yayınladığımız otomobil, “Y” motifli ince LED farlara sahip olarak gelecek. Centenario’dan türetilen büyük difüzör bütün odağı kendine toplarken, altıgen egzoz kaplamalarının büyüklüğü de gözden kaçmıyor.

Motor1.com okuyucularından gelen bu fotoğraflar her ne kadar prototipin ön tarafını göstermese de daha önce karşılaştığımız görüntülere ek olarak patent görüntüleri, Aventador’un yerini alacak modelin Sián FKP 37’ye benzeyen türde bir ön panoya sahip olacağını göstermişti.

O halde iç mekandaki detaylardan devam edelim. Toplamda 8.500 dev/dak’lık bir takometreye sahip tamamen dijital bir gösterge paneli bizi karşılıyor. Orta konsola geldiğimizde ise, üstteki bilgi-eğlence ve alttaki ekran klima ayarları olmak üzere iki dokunmatik ekran yer alacak diyebiliriz. 

Bunu da oku

  • Lamborghini Aventador’un halefinin render görsellerini inceliyoruz
  • Lamborghini Invencible ve Autentica’ya merhaba deyin

Haberimizin sonlarına doğru gelirken, Lamborghini Aventador halefinin dünya prömiyerinin 2023’ün ilk çeyreğinde, bilhassa Mart ayının sonuna doğru yapılmasının planladığını hatırlatmak isteriz. İtalyan devi, kısa bir süre önce Aventador platformuna ve onun saf V12 benzinli motoruna 12 yılın ardından bir çift tek seferlik Invencible Coupe ve Autentica Roadster ile veda ettiğini duyurmuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes