Hyundai Motor ve Hyundai Assan’dan dev destek!

Hyundai Assan İzmit Fabrikası

Hyundai Assan ve Hyundai Motor ülkemizin yanında olmaya devam ediyor.

Hepinizin bildiği üzere ülkemizde geçtiğimiz günlerde çok acı bir afetle karşılaştık. 10 ilimizi birden etkileyen bu afetin yaralarını sarmak ve gerekli gücü sağlamak için birçok şirket seferber oldu. Ülkemizin otomotiv sektöründeki büyük oyuncularda afet bölgesindeki depremzede vatandaşlarımıza yardımcı olmak veya afet bölgesini koordine ederken gerekli olan maddi gücü sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Ülkemizin en büyük otomotiv üreticilerinden olan Hyundai Assan,

“Hyundai Assan olarak, Kahramanmaraş’ta art arda meydana gelen ve çevre illeri de büyük ölçüde etkileyen deprem felaketinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bu büyük felaketi hep birlikte dayanışma ve iş birliği içinde atlatacağımıza yürekten inanıyoruz. Hyundai Assan olarak depremden zarar gören bölgelere yardım ulaştırmak için kurtarma ekipmanları ve temel ihtiyaçları kapsayan 10 milyon TL değerinde desteği AFAD’a sağlıyoruz.

Bu zorlu süreçte olduğu gibi her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı ve yaralılara şifa diliyoruz.”

Açıklamalarında bulundu.

Tüm bunların yanı sıra Hyundai Assan,

“Ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketinin yaralarını hep beraber sarmaya ve birlik beraberlik içinde olmaya devam ediyoruz.

Hyundai Assan olarak geçtiğimiz gün yaptığımız desteğin ardından markamızın Güney Kore’deki merkezi de deprem felaketinden etkilenen ülkemize 1.8 milyon dolarlık yardımda bulunuyor.

Hyundai Motor Grubu, depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına başsağlığı dilerken yaralılarımıza da en kısa sürede iyileşmelerini temenni ediyor.

Milletimizin başı sağ olsun, kalbimiz her zaman Türkiye’mizle. “

Açıklamalarını yaptı.

İlginizi çekebilir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes