Hastane çalışanlarının deprem anındaki paniği kameralara yansıdı

KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ 10 İLİ ETKİLEYEN DEPREMLERİN ŞİDDETİNİ ORTAYA KOYAN GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI. GÖRÜNTÜLERDE HASTANE ÇALIŞANLARININ DEPREM ESNASINDA YAŞADIĞI PANİK KAMERALARA YANSIDI.

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerin şiddetini ortaya koyan görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde hastane çalışanlarının deprem esnasında yaşadığı panik kameralara yansıdı.

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerin şiddetini ortaya koyan görüntüler ortaya çıktı. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesinde bulunan güvenlik kameraları, merkez üssü Elbistan ve Pazarcık ilçeleri olan 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki depremlerin neden olduğu deprem esnasındaki panik görüntülerini kaydetti.

Depremin şiddetini ortaya koyan görüntülerde, sarsıntıya hastane koridorunda yakalanan çalışanların panik içinde sağa sola kaçıştığı ve korunmak için güvenli bir alan bulma arayışında olduğu, görüntülerin devamında ise tedavi için hastanede bulunan anne ve kızının deprem esnasında birbirine sarıldığı görülüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes