Gülben Ergen’in Taha Durmaz paylaşımına ablasından büyük tepki!

Gülben Ergen'in Taha Durmaz paylaşımına ablasından büyük tepki!

Gülben Ergen l’in paylaşımına sosyal medya fenomeninin ablasından tepki geldi.

Pazartesi günü Kahramanmaraş merkez üssü meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu. Hatay’da yaşayan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz ve ailesi de enkaz altında kaldı. Günlerdir haber beklenen Duymaz’ın yaşamını yitirdiği bildirildi.

Deprem bölgesine giderek depremzedelerin yanında olan şarkıcı Gülben Ergen, Instagram hesabından Taha Duymaz’ın videosunu yayınlayarak ‘Yetişemedik sana canım çocuk… Kurtaramadık seni’ dedi. Twitter hesabından Taha Duymaz’ın bulunduğu enkazdan bazı vatandaşların kurtarıldığını söyleyen Ergen, şunları söyledi:

‘Günlerdir Taha’yı kurtarmaya giden ekiplerin yolda ‘ses geliyor’ mesajı ile durup ne kadar çok can kurtardığının üzerine gelen bilgi. Taha’yı kurtaramadık, yetişemedik, kaybettik ama onun yolu çok can kurtardı.’

Gülben Ergen’in paylaşımı sonrası sosyal medyada Taha Duymaz’ın ölüm haberi hızla yayıldı. Ünlü aşçı CZN Burak ise enkaz başında Taha Duymaz’ın ablasıyla video yayınlayarak iddiayı yalanladı. Duymaz’ın ablası, yaptığı açıklamada Ergen’e şöyle tepki gösterdi:

‘Şu an bekliyoruz, asılsız haberlere inanmayın. Biz burada umutla bekliyoruz. Böyle haberleri okuyunca daha çok panikliyorum ve oraya gitmeye çalışıyorum. Ekiplerin işlerini engellemek istemiyorum. Lütfen paylaşım yapmayın.’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes