Taha Duymaz enkazdan çıkarıldı mı? Taha Duymaz’ın ablası açıkladı! Taha Duymaz öldü mü, yaşıyor mu, bulundu mu? Binasından 2 kişi canlı çıktı!

Kahramanmaraş merkezli yaşanan yıkıcı deprem Hatay'da da birçok kişinin enkaz altında kalmasına neden oldu. Hatay'da enkaz altında kalanlardan birisi de sosyal medya fenomeni Taha Duymaz oldu. Yayınladığı yemek videosuyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Taha Duymaz'ın kardeşi Semiha Duymaz, ailesinin ve kardeşlerinin enkaz altında kaldığını duyurmuştu. Birçok kişi ise Taha Duymaz'ın kurtarılıp, kurtarılmadığını merak ediyor. Peki, Taha Duymaz bulundu mu, öldü mü? Taha Duymaz'ın sağlık durumu nasıl? Ablası Semiha Duymaz son durumu bildirdi...

Kahramanmaraş merkezli yaşanan yıkıcı deprem Hatay’da da birçok kişinin enkaz altında kalmasına neden oldu. Hatay’da enkaz altında kalanlardan birisi de sosyal medya fenomeni Taha Duymaz oldu. Yayınladığı yemek videosuyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Taha Duymaz’ın kardeşi Semiha Duymaz, ailesinin ve kardeşlerinin enkaz altında kaldığını duyurmuştu. Birçok kişi ise Taha Duymaz’ın kurtarılıp, kurtarılmadığını merak ediyor. Peki, Taha Duymaz bulundu mu, öldü mü? Taha Duymaz’ın sağlık durumu nasıl? Ablası Semiha Duymaz son durumu bildirdi…

Taha Duymaz’ın sağlık durumu ve enkaz altından kurtarıldığına dair birçok kişi sosyal medyada paylaşım yaparken ablası Semiha Duymaz ve Dilan Polat konuya ilişkin açıklama yaptı. Peki, Taha Duymaz bulundu mu, öldü mü? Taha Duymaz’ın sağlık durumu nasıl? Ablası Semiha Duymaz son durumu bildirdi…

SOSYAL MEDYA FENOMENİ TAHA DUYMAZ ENKAZ ALTINDA KALDI

Çektiği yemek videoları ile ünlenen Taha Duymaz’ın ablası Semiha Duymaz’ın yaptığı açıklamada “Kardeşim Melek, Taha, Umut, halam ve eniştem enkaz altında. Lütfen yardımcı olun kimse bakmıyor olduğu bölgeye. Hatay Antakya, Betonsan Bedisabuncu Okul karşısı” diyerek, Taha enkaz altında” ifadelerini kullandı.

Duymaz, “Lütfen bu durumda haber almadan paylaşım yapmayın. Ben inanıyorum kardeşlerim çok güçlü, sağ salim çıkacaklar” dedi.

TAHA DUYMAZ’IN ABLASINDAN YENİ AÇIKLAMA

“Şu an @cznburak abimiz Allah razı olsun, kardeşlerimle sokak sokak gezip vinç arıyorlar. Enkaz bölgesine ve kimseye ulaşamıyorlar. Ekiplerin söyledikleri, oradan emir almamız gerek. Böyle bir şey olabilir mi? Bu durumda emir nedir, ses olduğuna rağmen kaç gün ne olur dayanın bol bol dua, sizin dualarınız güç versin”

CZN BURAK YARDIM İSTEDİ!

Sosyal medya fenomeni CZN Burak, Taha Duymaz ve ailesinin enkaz altında kaldığı yere giderek enkazın önünden çektiği video ile arama kurtarma ekiplerinden yardım istedi.

VİNÇ DEPREM BÖLGESİNDE!

CZN Burak, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Taha Duymaz’ın evinin bulunduğu bölgeye vinç geldiğini duyurdu.

ABLASI ÖLÜM İDDİALARINI YALANLADI!

Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın ablası Semiha Duymaz sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Sosyal medyada yayılan “hayatını kaybetti” haberlerine de yanıt veren Duymaz; “Lütfen bu durumda haber almadan saçma sapan paylaşımlar yapmayın ben inanıyorum, benim kardeşlerim çok güçlü sağ salim çıkacaklar inşallah bol dua sabırla.” ifadelerini kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes