Gamze Erçel ile Caner Yıldırım’dan duygulandıran paylaşım!

Gamze Erçel ile Caner Yıldırım'dan duygulandıran paylaşım!

7.7 ve 7.6’lık depremlerle felaketi yaşayan Türkiye, tüm depremzedelere ulaşıp yaralarını sarmaya çalışıyor. Ünlü isimlerden de depremden etkilenen bölgelere destek geliyor. Oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım, sosyal medyadan depremde kimsesiz kalan bir bebeğe aile olmak için başvuruda bulunduklarını açıkladı.

7.7 ve 7.6’lık depremlerle felaketi yaşayan Türkiye tek yürek oldu. Gerek siviller, gerek yardım kuruluşları gerekse ünlü isimler depremzedelere yardım etmek için el ele verdi. Oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım da sosyal medyadan depremde kimsesiz kalan bir bebeğe aile olmak için başvuruda bulunduklarını açıkladı.

Türkiye, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat Pazartesi günü meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki büyük depremlerin ardından afet bölgesine yardım malzemeleri ulaştırmak için harekete geçti. Ünlüler dünyası da hem sosyal medya hesaplarından yapılan çağrılara destek verirken, hem de yıkıcı depremden etkilenen 10 il için maddi yardımda bulunuyor.

Görenleri duygulandıran bir hamle de Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım’dan geldi. Yıldırım, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak; depremde kimsesiz kalan bir bebeğe aile olmak için başvuru yaptıklarını duyurdu.

‘ZOR BİR SÜREÇ OLACAK’

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na yaptıkları başvuruyu gösteren ünlü isim, şu açıklamayı yaptı:

Biz eşimle böyle bir şeye karar verdik. Bir bebeğin ailesi olmak için başvuru yaptık. Zor bir süreç olacak, uzun sürecek. Yarın hemen cevap gelmeyecek. Ama yapmaya karar verdik ve eğer uygun görülürsek en iyi şekilde yapacağız.

“Lütfen enerjinizi, motivasyonunuzu diri tutmak için ani yüklemeler yapmayın” diyen Yıldırım, “Hayattakileri yaşatmamız için on gün sonra da aynı motivasyona ihtiyacımız olacak” ifadelerini kullandı.

Sözlerine, “İnsanların barınması için kira yardımlarına ihtiyaç olacak, çocuklar için desteğe ihtiyaç olacak” şeklinde devam eden Caner Yıldırım; şöyle yazdı:

Kimseye kızmayın ‘sen niye bir şey yapmıyorsun’ diye. Onların da bir planı vardır.

Öte yandan Gamze Erçel-Caner Yıldırım çiftinin Aylin Mavi ismini verdikleri üç yaşındaki kızı, geçtiğimiz aylarda sağlık sorunu yaşadığı yönündeki haberlerle gündeme gelmişti.

Son dönemde sosyal medyada aktif olmaması dikkatlerden kaçmayan Gamze Erçel, Instagram hesabından kızının sağlık durumuyla ilgili olarak şu mesajı paylaşmıştı:

‘TEDAVİ SÜRECİ BAŞLADI, MAVİ GAYET İYİ’

Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz. İki hafta önce kızımız Mavi’yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi. Normalde böyle bir açıklamayı yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten. Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya, hatta aile büyüklerimize de ‘Ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz’ diyerek tamamlamaktı niyetimiz. Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şu ana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim. Çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı. Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes