Gamze Erçel ile Caner Yıldırım depremden kurtulan bir bebeğe aile olacak

Gamze Erçel ile Caner Yıldırım depremden kurtulan bir bebeğe aile olacak

Türkiye, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat Pazartesi günü meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki büyük depremlerin ardından afet bölgesine yardım malzemeleri ulaştırmak için harekete geçti. Ünlüler dünyası da hem sosyal medya hesaplarından yapılan çağrılara destek verirken, hem de yıkıcı depremden etkilenen 10 il için maddi yardımda bulunuyor.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI’NA BAŞVURU YAPTILAR

Görenleri duygulandıran bir hamle de Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım’dan geldi. Yıldırım, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak; depremde kimsesiz kalan bir bebeğe aile olmak için başvuru yaptıklarını duyurdu.

Yılmaz Erdoğan ve BKM’den deprem bölgesine 2 milyon TL bağış

“ZOR BİR SÜREÇ OLACAK”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na yaptıkları başvuruyu gösteren ünlü isim, şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni

“ANİ YÜKLEMELER YAPMAYIN”

“Lütfen enerjinizi, motivasyonunuzu diri tutmak için ani yüklemeler yapmayın” diyen Yıldırım, “Hayattakileri yaşatmamız için on gün sonra da aynı motivasyona ihtiyacımız olacak” ifadelerini kullandı.

Zuhal Topal depremde dayısı, kuzeni ve arkadaşını kaybetti!

“ONLARIN DA BİR PLANI VARDIR”

Sözlerine, “İnsanların barınması için kira yardımlarına ihtiyaç olacak, çocuklar için desteğe ihtiyaç olacak” şeklinde devam eden Caner Yıldırım; şöyle yazdı:

Alıntı Metni

“TEDAVİ SÜRECİ BAŞLADI, MAVİ GAYET İYİ”

Öte yandan Gamze Erçel-Caner Yıldırım çiftinin Aylin Mavi ismini verdikleri üç yaşındaki kızı, geçtiğimiz aylarda sağlık sorunu yaşadığı yönündeki haberlerle gündeme gelmişti.

Son dönemde sosyal medyada aktif olmaması dikkatlerden kaçmayan Gamze Erçel, Instagram hesabından kızının sağlık durumuyla ilgili olarak şu mesajı paylaşmıştı:

Alıntı Metni Şarkıcı Karsu’nun enkaz altında kalan halası hayatını kaybetti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes