Depremzede bebeğe ‘koruyucu aile’ olmak isteyen Petek Dinçöz’den yeni açıklama

Depremzede bebeğe 'koruyucu aile' olmak isteyen Petek Dinçöz'den yeni açıklama

Ağustos 2022’de çocukluk aşkı, iş insanı Nida Büyükbayraktar ile dünyaevine giren Petek Dinçöz, Instagram hesabından “Eşim Nida Büyükbayraktar ve ben depremde kimsesiz kalmış bir çocuğumuzun koruyucu ailesi olmak ve bu sorumluluğu almak istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Ünlü şarkıcının bazı takipçileri; “Şayet bu konuda ciddiyseniz gidin bu talebinizi ilgili devlet kurumlarına yapın. Burada paylaşmanızın sebebi nedir?”, “Bunu buraya yazmasanız da müracaat etseniz kurumlara.”, “e-Devlet’ten başvurun.”, “Burdan hiç kimse size bu konuda yardımcı olamaz devlet yetkililerine yazmanız gerekiyor” şeklinde yorumlar yazdı.

“EŞİMLE İKAMETGAHIMIZ AYRI YERLERDE”

Petek Dinçöz, resmi makamlar üzerinden başvuru yapmak yerine böyle bir yolu tercih ettiği için gelen tepkiler üzerine yeni bir paylaşımda bulundu.

Alıntı Metni

“YARIM KALAN BİR AŞTI BİZİMKİSİ”

Geçtiğimiz yıl Serkan Kodaloğlu ile evliliğini sonlandırdıktan sonra gözlerden uzak bir hayat süren şarkıcı, iş insanı Nida Büyükbayraktar ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar veren ikili, Beşiktaş’ta nikâh masasına oturmuştu. İrfan Aslan adında bir oğlu olan Dinçöz, “Gençlik aşkımla evlendim. Çok mutluyum, Allah tüm isteyenlerin başına versin. Yarım kalan bir aşktı bizimkisi. Bizim için de ani oldu ama mutluyuz” demişti.

“İKİMİZ DE ÇOCUK İSTİYORUZ”

Geçtiğimiz aylarda hakkında hamilelik haberleri çıkan, söz konusu iddiaya karnını göstererek cevap veren Dinçöz, “Hamile değilim görüldüğü üzere ama ikimiz de çocuk istiyoruz. Nida’ya kalsa hemen ama hayırlısıyla bakalım” ifadelerini kullanmıştı. Gamze Erçel ile Caner Yıldırım depremden kurtulan bir bebeğe aile olacak, Mahsun Kırmızıgül: Hayatımın tokadını yedim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes