Bakan Bozdağ ve Haluk Leventten yardımlarla ilgili açıklama

Bakan Bozdağ ve Haluk Leventten yardımlarla ilgili açıklama

Bakan Bozdağ ve Haluk Leventten yardımlarla ilgili açıklama

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yaptığı açıklamada, “Yardım ediyor diye hakkında adli işlem yapılmış veya tutuklanmış hiç kimse yoktur. Bunun aksini söyleyen, müfterinin şahıdır, şeref ve ahlak yoksunudur” ifadelerini kullandı.

Haluk Levent de, “Ahbapların çalışması engelleniyormuş Valisinden komutanına Ahbaplara hep destek verildi şu 4 günde. Özge Özpirinççi bugün Ahbaptayken Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından aradılar. Bir sıkıntınız olursa arayın dediler. Yani kimse çalışmalarımıza engel değil. İnanmayın öyle haberlere.” ifadelerini kullandı.

1 MİLYAR TARTIŞMASI

Öte yandan sosyal medyada Ahbapın topladığı ve 1 milyarla ifade edilen yardımları yönetemediğine, bu yardımlarla ilgili raporları yayınlamadığına yönelik tartışmalara da Haluk Leventten yanıt geldi. Platformun lideri Haluk Levent, “Çok rahat olun. Birlikte yayınlayacağız yaptığımız yardımları. Söz benden” dedi.

Haluk Levent bir başka paylaşımında da “Koordinasyonunun başındayım ve sosyal medyaya bakamıyorum bile. Aranızda beni seven varsa gerçekten varsa bir tweet istiyorum. Çalışmalarımıza sekte vurmak isteyenlere inat! Afad da bizim Ahbap da! Tek cümle istiyorum! Afad da bizim Ahbap da!” İfadelerini kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes