Acun Ilıcalı’dan anlamlı çağrı

Acun Ilıcalı'dan anlamlı çağrı

İngiliz futbol kulübü Hull City’nin sahibi olan Acun Ilıcalı, sosyal medya hesaplarından AFAD ve Kızılay’ın uluslararası hesaplarını paylaşıp, yurt dışındaki bağlantılarına destek çağrısında bulundu.

Ahbap Derneği’nin kurucusu ve başkanı Haluk Levent, Haluk Levent, Acun Ilıcalı’nın da deprem bölgesi için büyük bir yardımda bulunduğunu şu sözlerle duyurmuştu:

Sevgili Acun Ilıcalı, bölgeye 100 tır su gönderiyor. Ayrıca 5 milyon TL’lik eşya desteği ve satın alacağımız konteynerlerin içerisine eşya sözünü verdi. Teşekkürler.

‘LÜTFEN HALKIMIZA DESTEK OLUN’

Ünlü televizyoncu, deprem bölgesine yaptığı yardım sonrası anlamlı bir harekete daha imza attı. Ilıcalı, sosyal medyada AFAD ve Kızılay’ın uluslararası hesaplarını paylaşarak, destek çağrısı yaptı.

Türkiye yıkıcı depremlerle sarsıldı ve dördüncü seviye alarm durumu ilan etti. Bu, ülkemizin tarihindeki en büyük felakettir. Enkaz altında kalan insanlar

ımızın sizlerin yardım ve desteğine ihtiyacı var. Dünyanın her yerindeki tüm dostlarım, lütfen bağış yaparak kurtarma çalışmalarına ve halkımıza destek olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes