Kerem ve Timur Hatay’da

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur ve takım kaptanlarından Kerem Aktürkoğlu, depremden etkilenen şehirlerden Hatay'a gitti.

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur ve takım kaptanlarından Kerem Aktürkoğlu, depremden etkilenen şehirlerden Hatay’a gitti.

Kahramanmaraş merkezli deprem; Doğu, Güneydoğu, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesi’nde birçok ili etkiledi. Galatasaray ve birçok spor kulübü yardım kampanyası başlattı. Nef Stadı’nda da insanlar gönüllü olarak yardım organizasyonu oluşturdu. Sarı-Kırmızılı kulüp, yardıma koşan insanlarla birlikte Nef Stadı’ndan deprem bölgesine çok sayıda tır gönderdi. Dün de sabahın ilk saatlerinden itibaren yardımların toplanmasına devam edildi.

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur ve takım kaptanlarından Kerem Aktürkoğlu da yardım ve organizasyona katkı sağlamak için Hatay’a gitti. Erden Timur ve Kerem Aktürkoğlu, yardım malzemelerinin dağıtımında görev yaptı. İstanbul’da bulunan birçok yönetici ve sporcu da stadyumdaki hareketlilikte önemli rol oynadı. Ayrıca Kaan Ayhan ve Jankat Yılmaz da oradaydı. İkili, Nef Stadyumu’na gelerek çalışmalara destek verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes