Galatasaray'ın eski yıldızı, Fenerbahçe'nin Brezilyalı efsanesiyle birlikte depremzedeler için yardım karşılaşması düzenleyeceklerini açıkladı.

Galatasaray’ın eski yıldızı, Fenerbahçe’nin Brezilyalı efsanesiyle birlikte depremzedeler için yardım karşılaşması düzenleyeceklerini açıkladı.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremlerin ardından spor dünyasından yardım çağrıları gelmeye devam ediyor. Bir dönem Galatasaray forması giyen Brezilyalı futbolcu Felipe Melo, Fenerbahçe’nin efsane ismi Alex de Souza ile birlikte Türkiye için bir yardım maçı organize etmeyi planladıklarını duyurdu.

BİZ UNUTMAYALIM

Melo, ‘Bizler G.Saray, F.Bahçe, Beşiktaş’ı temsil etmiyoruz. Ben sadece yardım için buradayım. Çok üzüldüm. Bu olayları herkes unutacak fakat bizler unutmayalım. O zamanlarda biz maç yapabiliriz. Gün Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor günü değil. Zaman; birliktelik zamanı. Ulusun toplanması lazım. Türkiye için birlikte olmamız lazım. Umarım Tanrı Türkiye’yi korur. Elimden gelen her şeyi yapacağım’ diye konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes