Haluk Levent deprem bölgesinden operatör ve jeneratör firmalarına seslendi

Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem sonrası telefon operatörlerinin yetersizliği sebebiyle bölgede iletişim sıkıntısı yaşanırken, ünlü sanatçı Haluk Levent operatör ve jeneratör firmalarına çağrıda bulundu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrası telefon operatörlerinin yetersizliği sebebiyle bölgede iletişim sıkıntısı yaşanırken, ünlü sanatçı Haluk Levent operatör ve jeneratör firmalarına çağrıda bulundu.

AHBAP Platformunu kurarak sosyal yardımlar toplayan Haluk Levent’in deprem bölgesi için de çalışmaları hızla devam ediyor.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Haluk Levent, hem operatör firmalarına, hem de jeneratör firmalarına çağrıda bulundu.

Ahbap Derneği’nin kurucusu, şarkıcı Haluk Levent arama kurtarma çalışmaları için bulunduğu Hatay’dan telefon operatörlerine seslendi. Deprem bölgelerindeki hat kesintileri nedeniyle sorun yaşadıklarını ifade eden Levent, şunları söyledi:

“Telefon operatörleri! Bu 3’üncü gün. Bu kadar bağış topladık fiyat söyleyin hemen gönderelim! Nedir bu ya ! Hatay’ın dört bir yanını güçlendirin artık! Yapacağımız işin verimi yüzde 60 düşüyor. Teknoloji mi yetersiz bilim mi yetersiz anlamıyorum!”

Haluk Levent ayrıca jeneratör firmalarına da çağrıda bulundu. Deprem bölgelerindeki arama kurtarma çalışmaları, yeterli ışık kaynağı olmaması nedeniyle akşam ve gece saatlerinde zor anlar yaşanıyor.

Jeneratör alımı yapmak istediklerini belirten Levent, “Jeneratör firmaları! Bu twitin altına yazar mısınız! Tabii ki gönlünüzden geçip yolluyorsunuz ama çok büyük alım yapacağız. Biz sadece uygun fiyat isteyeceğiz! Ekiplerimiz size hemen dönecek. Haydi yazalım bu tweet’in altına” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes