Haberler: Son halini görenlerin gözlerine inanamadığı Taha Duymaz’dan ‘estetik’ itirafı!

Haberler: Son halini görenlerin gözlerine inanamadığı Taha Duymaz'dan 'estetik' itirafı!

Yemek videolarıyla fenomen haline gelen Taha Duymaz, sunucu Armağan Çağlayan’ın YouTube paylaşımlarından para kazanıp kazanmadığını sorması üzerine, “Çok şükür kazanıyorum ama hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Yetmiyor! Yemek malzemesine 400-500 TL veriyorum. Reklamdan kazancım da 3-4 bin TL. Zaten sosyal medyada ‘imkansızlıklar içinde yemek yapan’ olarak tanındım. Elimde ne malzeme varsa onunla tarif veriyorum. İnsanlar ‘Artık para kazanmaya başladın, güzel şeyler üret’ demeye başladı. Olsa zaten üretiyorum” ifadelerini kullandı.

“ARKADAŞIM BURNUMU YAPTIRDI”

Maddi imkansızlıklar sebebiyle ilkokul 4’üncü sınıfa kadar okuduğunu, psikolojik rahatsızlığından dolayı 18 yaşına kadar köyden dışarı çıkmadığını söyleyen 19 yaşındaki Duymaz, “Bu kadar maddi imkansızlıklar içinde o estetikleri nasıl yaptırdınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

“ALLAH AFFETSİN KOCAMAN BİR BURNUM VARDI”

“Bir tek burnunuzu mu yaptırdınız?” sorusu da yöneltilen Taha, “Kulağımı da yaptırdım, aynı hoca yaptı. Yalan söylemek istemiyorum, para vermedim. Reklamdan ziyade doktorla aramdaki samimiyetten kaynaklı. Yine de ben onu paylaştım. Çünkü burnumdan çok memnun kaldım. Eskisinden daha güzel nefes alabiliyorum ve kocaman bir burnum vardı Allah affetsin, kötüydü yani. Şimdi mutluyum. Sokakta yürüyordum, sırf burnum gözükmesin diye burnumu kaşıyormuş gibi yapıyordum. AVM’lerde, kafelerde koltukta duvara karşı oturuyordum. Psikolojimi bozuyordu” açıklamasını yaptı.

Ailesinden habersiz şekilde estetik yaptıran, hastanede olmasına rağmen annesine arkadaşıyla birlikte kafede olduğunu söyleyen Taha, ameliyatın ardındandurumu öğrenen babasının kendisine çok kızdığını da itiraf etti.

“KARAKTER MESELESİ”

Markalardan teklif alamadığını dile getiren Taha Duymaz, hakkındaki eleştirilere dair şöyle konuştu:

Alıntı Metni Taha Duymaz’a bıçaklı saldırı! Gözyaşları içinde anlattı, Yamuk tavayla yemek pişirip fenomen olan Taha Duymaz anlattı! ‘Ne yaptıysam dalga geçtiler’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes