En duygusal burçlar belli oldu! Kalpleri çok hassas

En duygusal burçlar belli oldu! Kalpleri çok hassas

Duygusal insanların empati duygusu çok gelişmiş olur. Sadece kendilerine karşı değil çevrelerindeki insanlara karşı da hassas bir kalpleri vardır. Hayatlarında yolunda gitmeyen her şeye çok fazla üzülürler. Başkalarını dertlerini kendi dertleriymiş gibi sahiplenirler ve çözüm bulmaya çalışırlar. Aşırı duygusallıkları sebebiyle çok kırılgan ve alıngan olabilirler. En duygusal burç hangisidir? diye merak ediyorsanız bu yazımıza mutlaka bir göz atın.

Duygularını kontrol edemeyen insanlar hayatta karşılaştıkları tüm zorluklar karşısında çok hassas ve duygusal davranır.

Empati duyguları çok gelişmiştir ve çevresindeki insanların duygularını da çok içten paylaşırlar. Astrolojideki en duygusal burçları Posta.com.tr okurları için derledik.

BALIK BURCU

En duygusal burçlar arasında balık burcu ilk sırada yer alıyor. Balık burcu olan kişiler duygulara çok değer verirler ve saygısızlığa veya incinmeye dayanamazlar.

Balık burçları yaşadıkları en ufak bir olumsuz olayda hemen göz yaşı dökeler. Kalpleri çok çabuk kırılır. Üzülmeye ve incelmeye dayanamazlar.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları da en duygusal burçlar arasında yer alır. Duygularını kontrol edebilmek konusunda başarılı değillerdir.

Yengeç burçları ailesine ve çevresine çok düşküdür. Herkesle empati kurmayı sever. Yengeç burcu olan kişiler duyguları konusunda çok şeffaf olur. Açıkça duygularını belli eder ve aynı davranışı karşı taraftan da bekler. Yengeç burçları anlaşılmadığını düşündüğünde çok kırılgan olur.

BOĞA BURÇLARI

Boğa burçlarının kalbi çok hassastır. Aşırı merhametli bir burç olduğu için yardım etmeyi çok severler.

Boğa burçları, genellikle duygusallığını göstermek istemez. Ancak içten içe her şeyi kendine dert edinebilir. Boğa burçları çok üzüldüğünde ve kırıldığında içe kapanır. Hatta günlerde evden çıkmaz.

TERAZİ BURCU

Terazi burçları duygularını belli etmek konusunda çok şeffaftır. Sevdiklerinde tüm kalpleriyle seven terazi burçları eğer kırılırsa hayattan bir daha asla zevk alamaz.

Terazi burçları sevilmediklerini düşündüğünde çok hassas olur. Çünkü onlar sevgilerini çok yoğun yaşar. Çevrelerinde sevilmediklerini hissettiklerinde toparlanmaları zaman alır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes