Dybala’dan depremzedeler için alkışlanacak davranış

Milli oyuncu Merih Demiral, Juventus'ta forma giydiği dönemde eski takım arkadaşı Dybala'nın depremzedeler için formasını açık artırmayla bağışta bulunacağını açıkladı.

Milli oyuncu Merih Demiral, Juventus’ta forma giydiği dönemde eski takım arkadaşı Dybala’nın depremzedeler için formasını açık artırmayla bağışta bulunacağını açıkladı.

Milli oyuncu Merih Demiral’ın Juventus’ta oynadığı dönemde eski takım arkadaşları depremzedelere bağış yapmak için seferber oldu.  

Deneyimli stoper sosyal medya hesabından şu an Roma’da kariyerini sürdüren Paulo Dybala’nın depremzedeler için formasını açık artırmayla bağışta bulunacağını açıkladı. 

Christian Atsu’nun menajeri deprem anlarını anlattı

‘BAĞIŞTA BULUNULMASINI RİCA ETTİ’

Merih Demiral, “Biraz önce kardeşim @PauDybala_JR ile de konuştuk. Arjantin halkı adına duyduğu üzüntüyü ileterek yanımızda olduğunu söyledi. Kendisi de bir forma göndererek açık artırmayla @ahbap’a bağışta bulunulmasını rica etti. Katılmak için Mention atabilir, @TeamDemiral’a DM yoluyla ya da [email protected]’a mail yoluyla ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

1 MİLYON TL BAĞIŞ YAPMIŞTI

Merih afet bölgesi için yaptığı 1 milyon TL’lik bağışın ardından, eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo’nun imzalı formasını açık artırmaya çıkarmıştı. Portekizli yıldız ile görüştüğünü belirten milli futbolcu, “Cristiano ile konuştum. Türkiye’de yaşananlara çok üzüldüğünü söyledi. Ronaldo’nun koleksiyonumdaki imzalı formasını açık artırma usulüyle satışa çıkarıyoruz” paylaşımını yapmıştı. 

İtalya Milli Takımı’nın kaptanı Bonucci de üzüntüsünü dile getirerek Juventus formasını açık artırma için bağışladı. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes