Derya Balta yardım kutusunun içinden çıkanları görünce isyan etti!

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremlerle sarsıldık. Gaziantep, Adana, Malatya, Hatay, Adıyaman ve Şanlıurfa başta olmak üzere 10 ilimiz yerle bir oldu. Bölgede çok sayıda da artçı sarsıntı kaydedilirken arama-kurtarma ve yardım çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Büyük yıkıma sebep olan deprem sonrası yardımlar toplanırken kolilere yardımcı olan Hakan Balta'nın eşi Derya Balta gördükleri karşısında şoke oldu.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6’lık depremlerle sarsıldık. Gaziantep, Adana, Malatya, Hatay, Adıyaman ve Şanlıurfa başta olmak üzere 10 ilimiz yerle bir oldu. Bölgede çok sayıda da artçı sarsıntı kaydedilirken arama-kurtarma ve yardım çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Büyük yıkıma sebep olan deprem sonrası yardımlar toplanırken kolilere yardımcı olan Hakan Balta’nın eşi Derya Balta gördükleri karşısında şoke oldu.

6 Şubat’ta 04.17’de Kahramanmaraş Pazarcık’ta 7.7 büyüklüğünde deprem oldu. Bölgede aynı gün saat 13.24’te 7.6 büyüklüğünde ikinci bir büyük deprem daha oldu. Kahramanmaraş ve Hatay başta olmak üzere Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman ve Malatya’da büyük yıkıma sebep olan deprem sonrası bölgede olanlar için yardım çalışmaları da başladı.

Futbolcu Hakan Balta’nın eşi Derya Balta da yardım kolilerini yapmak için harekete geçti. 

Gelen kolileri düzenleyerek bölgeye gitmesi için ihtiyaçları çıkaran Balta bir kutudan çıkanlarla şoke oldu.

‘YAPMAYIN ALLAH AŞKINA!’

Derya Balta o anları paylaşarak “Kalan sizin yakınınız olsa şunu giymek ister misiniz? Kar diyoruz yazlıkları ayırmışsınız, terlik var burada parmak arası terlik. Yapmayın Allah aşkına. Zoruma gidiyor, haşema yollayan var…” diyerek isyan etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes