Demet Akalın: Kuzum geldi, Gölcük’e getirdim!

Demet Akalın: Kuzum geldi, Gölcük'e getirdim!

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat Pazartesi günü saat 04.17’de 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yıkıcı deprem 10 ilde etkili oldu. Bölgeden gelen haberler ve fotoğraflar felaketin boyutunu gözler önüne serdi.

Binlerce binanın yıkımına, çok sayıda vatandaşın ölümüne ve yaralanmasına neden olan depreme dair yardım mesajları sosyal medyada paylaşılırken, Hatay’da bulunan teknik direktör Volkan Demirel’in ağlayarak yardım istediği anlar da gündem oldu.

“O KADAR ÜZGÜNÜM Kİ”

Volkan Demirel’in gözyaşlarına hakim olamadığı videosunu kendi Twitter hesabından paylaşan Demet Akalın, duygularını şöyle dile getirdi:

Alıntı Metni

YEĞENİNE KAVUŞTU

Depremzedelere yönelik paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı, büyük yıkıma sebep olan depremin ikinci gününde sosyal medyada “Yeğenimi uçaktan aldım, Gölcük’e evine getirdim. Rabbim herkesi kavuştursun sevdiklerine. Öğretmen kendisi. Hâlâ ‘Çocuklar nasıl iyi olacak?’ diyor” mesajını yayınladı ve yeğeninin fotoğrafına yer verdi. Gözyaşları içinde yardım isteyen Mustafa Rahman Tohma’nın annesi hayatını kaybetti!, Enkaz altında kalan Haluk Levent’in kuzeni kurtarılamadı!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes