Belediye başkanı fırınını açmayanlara bir daha açılmama talimatı verdi

ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TAHMAZOĞLU, FIRINCILARI DENETLEDİ. BAŞKAN TAHMAZOĞLU, BUGÜN FIRININI AÇMAYANLARIN FIRINLARININ BİR DAHA AÇILMAMASI TALİMATI VERDİ.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, fırıncıları denetledi. Başkan Tahmazoğlu, bugün fırınını açmayanların fırınlarının bir daha açılmaması talimatı verdi.

Kahramanmaraş’ta iki büyük depremden en çok etkilenen illerden olan Gaziantep’te ekmek sıkıntısı yaşanıyor. Fırıncıları gezen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kapalı olan dükkanların bir daha açılmaması talimatı verdi. Uçakla ekmek getirttiğini belirten Tahmazoğlu, fırıncı esnafının dükkanlarını açmasını istedi. Tahmazoğlu, bugün dükkanlarını açmayanların bir daha açtırılmaması talimatı verdi.

Öte yandan Başkan Tahmazoğlu sosyal medya hesabından vatandaşlara seslenerek, “Kıymetli hemşehrilerim, odun ateşiyle ekmek yapılan pide fırınlarımız açıldı. Lütfen biraz daha sabırlı ve duyarlı olalım. Bu zor günleri birlikte atlatacak; yaralarımızı beraber saracağız inşallah” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes