Son dakika İstanbul’da deprem mi oldu? 6 Şubat 2023 AFAD son depremler listesi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7’lik depremin ardından artçı sarsıntılar meydana gelmeye devam ediyor. 6 Şubat’ta İstanbul’da da hissedilen geniş kapsamlı bir deprem meydana geldi. İşte 6 Şubat 2023 son dakika deprem haberleri ve AFAD son depremler listesi...

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7’lik depremin ardından artçı sarsıntılar meydana gelmeye devam ediyor. 6 Şubat’ta İstanbul’da da hissedilen geniş kapsamlı bir deprem meydana geldi. İşte 6 Şubat 2023 son dakika deprem haberleri ve AFAD son depremler listesi…

İSTANBUL’DA DEPREM Mİ OLDU?

Saat 13,25 itibari ile deprem bölgesinde çok şiddetli bir sarsıntı daha meydana geldi. Deprem Türkiye’deki birçok ilden hissedildi. Depremin şiddeti bir kez daha 7’den büyük olarak ölçüldü.

Deprem saati Türkiye saati ile 13,23’te bir deprem daha meydana geldi, depremin şiddeti Avrupa Sismoloji’nin verilerine göre 7,8 merkez üssü ise Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi olarak kayıtlara geçti.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi saat 13.24’te yaşanan sarsıntının depremin şiddetini 7.5 olarak açıkladı. Depremin merkez üssü Kahramanmaraş olarak açıklandı.

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD ise depremin şiddetini 7.6 olarak geçti. Sarsıntı yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes