Vatandaşın yoğun talebine AFAD’dan açıklama

AFAD sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenenlere yardım etmek isteyen vatandaşlar için bir açıklama yayımladı. AFAD resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, 'Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız DEPREM yazarak 1866'ya SMS (20 TL) gönderebileceği gibi banka hesap numaraları üzerinden de bağış yapabilecektir' ifadeleri kullanıldı.

AFAD sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenenlere yardım etmek isteyen vatandaşlar için bir açıklama yayımladı. AFAD resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, ‘Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız DEPREM yazarak 1866’ya SMS (20 TL) gönderebileceği gibi banka hesap numaraları üzerinden de bağış yapabilecektir’ ifadeleri kullanıldı.

AFAD’dan yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

Depremden etkilenen illerimizde yürütülen çalışmalara destek vermek isteyen vatandaşlarımızdan yoğun talep gelmektedir. Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız ‘DEPREM’ yazarak 1866’ya SMS (20 TL) gönderebileceği gibi banka hesap numaraları üzerinden de bağış yapabilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes