Survivor’da bir ayrılık daha! Ünlü fenomen yarışmadan çekildi

Survivor'da bir ayrılık daha! Ünlü fenomen yarışmadan çekildi

Survivor’ın ekrana gelen son bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele etti. Kazanan Ünlüler takımı oldu. Yarışmacılar oyun sonrası konseye geldi. Gönüllüler iki eleme adayını çıkardı. Survivor’da eleme adayları Aziz ve Elanur oldu. İki isim yokluk adasına gitti. Eleme adaylarının belli olmasının ardından Gönüllüler takımında üzücü bir gelişme daha yaşandı. Gönüllüler takımında yarışan ünlü fenomen yarışmadan çekildi.

CHABY DEVAM EDEMİYOR

Daha önce yokluk adasına giden ve uyum sağlamakta zorlanan Chaby Han yarışmadan çekildi. Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada, “Dünyanın en zor yarışması. Bugün itibarıyla devam edemeyecek ve kesinleşen bir yarışmacımız var o da Chaby. Chaby, Survivor’a devam edemiyor.” dedi.

BİR İSİM BELİRSİZ

Walison’un doktor kontrolünde olduğunu belirten Ilıcalı, “Size haber vereceğim, onun sağlık durumu iyi gözükmüyor. Çok ümitli değiliz. Kolundaki problem tahminimizden daha ciddi çıktı” açıklamasında bulundu.

3 İSİM ÇEKİLMİŞTİ

Daha önce Berdan Mardini, Seçkin Piriler, Yusuf Güney yarışmadan çekilmişti.

İrem Derici aşkını duyurdu! Survivor Atakan paylaşımı gündem oldu Survivor Yusuf Güney: Ölen arkadaşımın vasiyetini yerine getirdim!

CHABY HAN KİMDİR?

Chaby, 15 Haziran 1992 tarihinde Güney Kore’de dünyaya geldi. ATV ekranlarında yayınlanan “Elin Oğlu” programıyla tanınan Chaby, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde eğitim gördü. Chaby Han ve ailesi 2007 yılında babasının işi nedeniyle Türkiye’ye yerleşti. 2017 yılında Türkiye’de “Ayla” filminde “Sung Joon” karakterini oynadı. Chaby YouTube kanalı üzerinden içerikler üretmeye devam ediyor. Chaby Han, 16 Mayıs 2022 tarihinde Gülce Elibol ile nikah masasına oturdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes