Sadece kendini düşünen burçlar!

Sadece kendini düşünen burçlar!

Bencil insanlar genellikle sadece kendi çıkarlarını düşünerek hareket eder. Hayatlarında her zaman öncelik olarak kendi isteklerini ön planda tutarlar. Onlar için sadece kendi mutlulukları önemlidir. Astrolojide de bencil davranışlarıyla dikkat çeken burçlar var. n bencil burç hangisidir? sorusuna yanıt arıyorsanız bu yazımıza mutlaka bir göz atın.

Astroloji insanların kişilikleriyle ilgili bazı ipuçları verir. Çevrenizdeki insanların bencil olup olmadığını anlamak için burcuna bakabilirsiniz. Çünkü bazı burçlar hayatta sadece kendilerini düşünerek hareket ediyor. Bencil davranışlarıyla kimseyi önemsemediğini açık açık belli ediyor. En bencil burçları Posta.com.tr okurları için derledik.

ASLAN BURCU

Aslan burcu olanlar genellikle başkalarından çok kendini düşünür. Her zaman ön planda olmak isterler ve başkalarını gölgede bırakmaya çalışırlar.

Aslan burçları her zaman diğer insanlardan farklı ve en iyi olmaya çalışır. Eğer kendilerinden daha üstün birini görürlerse bu onların bencil yönlerini hemen ortaya çıkarır.

AKREP BURCU

Akrep burçları tüm planlarını adım adım gerçekleştirmek ister. Her zaman başarılı olan tek kişi olmak için uğraşırlar.

Akrep burçları tüm işleri planladığı gibi gitmediğinde bencil tavırlar gösterir. İşler istediği gibi gitmediğinde intikam almak için çeşitli planlar yaparlar ve herkese hayatı zehir ederler. Akrep burçları tüm hayatını kendi isteğine göre şekillendirmek ister.

BOĞA BURCU

 

Boğa burçları genellikle gösterişli ve lüks bir yaşamın hayâlini kurar. Tüm planlarını gerçekleştirebilmek için de durmadan çalışır. Boğa burçları başarısız olduğunda adeta çılgına döner.

Bu nedenle Boğalar, diğer insanların kendilerinden daha başarılı olduğunu gördüklerinde onları çok kıskanırlar. Kendilerinden daha iyi bir hayat yaşadıkları için başkalarını kötü hissettirebilirler.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları sevgi konusunda çok bencil davranabilir. Yengeç burçları sevmeyi ve sevilmeyi çok önemser. Dolayısıyla her zaman ilgi isterler ve başkalarının kendilerinden fazla ilgi gördüğünü hissettikleri anda çılgına dönebilirler.

Yengeç burçları başka birinin onlardan daha çok sevildiğini gördüğünde çok mutsuz olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes