Haluk Leventten takipçilerine uyarı! Çalışmalar felç oluyor

Haluk Leventten takipçilerine uyarı! Çalışmalar felç oluyor

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli 7.7 büyüklüğündeki depremle sallandı. Deprem yaklaşık 30 saniyeden fazla sürdü. Korkutan depremin ardından şarkıcı Haluk Levent’ten deprem bölgesine yarım göndermek isteyen vatandaşlara uyarı geldi.

Sabah saat 4.17’de Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı birçok kentte hissedildi. Depremin şiddeti Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’ı da sarstı.

TWITTER HESABINAN UYARDI

Şarkıcı kimliğinin dışında kurucusu olduğu AHBAP platformu aracılığıyla yaptığı yardımlarla da adından sıkça söz ettiren Haluk Levent, tüm ülkeyi kahreden depremin ardından; 7.7’lik sarsıntıdan etkilenen bölgelerle ilgili Twitter hesabından peş peşe paylaşımlar yaptı.

“ÇALIŞMALAR FELÇ OLUYOR”

Bölgeye yardım göndermek isteyen vatandaşlara uyarıda bulunan Levent, şöyle yazdı:

Böyle bir felakette bu ülkeye kötülük yapmak istemiyorsanız lütfen ama lütfen şehrin valilikleri ile görüşmeden yardım yollamayın. Her şey tıkanıyor. Şimdiden ‘Şu kadar kamyon yollayalım şuraya şunu yollayalım’ gibi tweetler gördüm. Yapmayın! Etmeyin! Çalışmalar felç oluyor sonra.

 

“GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ”

Sonrasında bir Tweet daha atarak “Ahbaplar olarak hepimiz deprem bölgesine koordine olmak için çalışıyoruz. Uçaklar uçmuyor bu sebeple araba ile yolculuktayım. Bir kaç saat içinde bölgede olacağız” diyen ünlü isim, “Ülke olarak son yılların en büyük felaketi ile karşı karşıyayız. Gün birlik olma günü. AFAD, valilik ve belediyelerle işbirliğindeyiz” ifadelerini kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes