Depremin şiddetini bu görüntüler ortaya koydu

MERKEZ ÜSSÜ KAHRAMANMARAŞ'IN ELBİSTAN İLÇESİ OLAN 7.6 BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DEPREM KAYSERİ'DE ŞİDDETİNİ GÖSTERDİ. İHLAS HABER AJANSI (İHA) KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIYAN GÖRÜNTÜLER, DEPREMİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖZLER ÖNÜNE SERDİ.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi olan 7.6 büyüklüğündeki deprem Kayseri’de de şiddetini gösterdi. İhlas Haber Ajansı (İHA) Kayseri Bölge Müdürlüğü’nün güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler, depremin büyüklüğünü gözler önüne serdi.

AFAD’ın açıkladığı veriye göre merkez üssü Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi olan 7.6 büyüklüğündeki deprem, Kayseri’de büyük paniğe yol açtı. Vatandaşlar bulundukları binalardan panik içerisinde çıkarak uzaklaşırken, o anlar güvenlik kameralarına da yansıdı. İHA Kayseri Bölge Müdürlüğü’nün güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler, depremin şiddetini gözler önüne serdi. Depreme büroda yakalanan İHA muhabirleri de büyük panik yaşadı.

Okullar 2 gün tatil edildi

Öte yandan, dün yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verilen şehirde, meydana gelen depremlerden dolayı eğitime 2 gün daha ara verildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes