Haberler: Bahar Candan’ın hesabındaki parayı görenler şaşırdı!

Haberler: Bahar Candan'ın hesabındaki parayı görenler şaşırdı!

Ablası Nihal Candan’ın ardından katıldığı moda yarışmasıyla tanınan Bahar Candan, Nisan 2022’de konuk olduğu ‘Beyin Dedektifi’ programında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

“Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Sosyal medyada “Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim” mesajıyla dikkat çeken Candan, travmalarıyla ilgili soru üzerine “Benim travmam Lidyalıların parayı bulması. Artık insanlar parayla ruhlarını satmaya başladı” demiş ve hiç arkadaşı olmadığını itiraf etmişti.

“PARAYLA ELDE ETMEYE ÇALIŞTIM”

Lüks yaşantısıyla dikkat çeken fenomen, “Arkadaşım yok. Onları parayla elde etmeye çalıştım. Beni suistimal etmelerine bile izin verdim. Ama onlar benimle hiç arkadaş olmuyorlar. Arkadaş ilanı verdiğimde, bana özgeçmiş yolladıklarında ‘Senin masan bile oluruz, biz eğiliriz, üzerimize çay koyarsın’ diyorlar. Benimle toplumda belli bir tanınmışlık elde ediyorlar. Takipçi sayıları artıyor, para kazanıyor ve sonra benden gidiyorlar. Bu çocukluğumdan beri böyle. Beni en çok yaralayan küçükken otelde yabancı asıllı bir çocuk yanıma gelmişti. Babam arkadaşlarıma dondurma ve kola alıyordu. Dondurma ve kolaları bitince gidiyorlardı. O yabancı çocuğun dondurması bitince beni nasıl terk ettiğini düşününce üzülüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

BAHAR CANDAN GERÇEK Mİ?

İlginç açıklamalarıyla magazin gündemine gelen Bahar Candan, “Rol mü yapıyorsunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

12.2 MİLYON TL!

Bahar Candan, sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmüyor. 25 yaşındaki ünlü isim, son olarak banka hesabındaki parayı, 560 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı.

“HAYATIMI ÇALMIŞLAR”

Banka hesabının ekran görüntüsünü yayınlayan Candan, “Bir uyandım hayatımı çalmışlar” mesajını yazdı. Fenomenin tek bir banka hesabında 12.2 milyon TL olduğunu görenler şaşırdı.

Bahar Candan’ın alacak verecek meselesi karakolda bitti, ‘Ben yedinci boyuttayım! Stüdyoda uzaylı var’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes